Hakkımızda

Firmamız hazır giyim tasarım ve üretimin tüm alanlarında büyük bir esneklik ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. İşimizi Avrupa standartları ve iş ahlakı disiplini ile yapmaktayız. Deneyimli yöneticilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte Avrupa ve dünyada ki bir çok müşterimize moda, tasarım ve üretim vermekten gurur duyuyoruz.

Organik ve Ekolojik her türlü organik tekstile dayalı üretim sağlıyor ve buna özen gösteriyoruz – ayrıca organik ve bitkisel boyalarla işlenmiş – ve ekolojik hususlarla ilgili tüm yerleşik kurallara uyuyoruz; Ayrıca son kullanıcılarının ekolojik kaygılarının kapsamını genişletmek ve tatmin etmek için müşterilerimizle daha fazla işbirliği yapabiliriz …

Kalite yönetimi; Müşterilerimizin çoğu için istenen memnuniyet düzeyine ulaşmak için düzenli bir denetimin yeterli olmadığına inanıyoruz; kurumsal bir tekstil firması olarak her açıdan yüksek bir standardı garanti etmek için akla gelebilecek her önlemi alıyoruz; Müşterilerin taleplerinin ve diğer standart gereksinimlerin düzenli bakımdan, tercüme edilmesinden ve tüm üreticilerimize ve tedarikçilerimize aktarılmasından başlayarak, her tasarım ve model için “özelleştirilmiş denetim listesine” dayalı olarak tüm üretim ve teslimat sürecini yakından izliyoruz. Üretim sürecinin başından sonuna kadar üretimin tüm aşamalarını müşterimizle rapor halinde paylaşıyoruz.